Krása a zdraví

Chcete se cítit krásní a zdraví? Vyzkoušejte pobyty a zážitky, které mají za úkol Vám toto přání splnit. Nabízí se Vám možnost využít například zajímavých a zdraví prospěšných wellness zážitků, proměn zevnějšku, relaxačních pobytů a dalších. Výběr záleží pouze na Vás.

Hurá do víru velkoměsta

Vezměte svoje nejlepší kamarádky a zažijte s nimi nejkrásnější víkend, jaký si umíte představit. Luxusní hotelové pokoje, relaxační centrum, výborné jídlo a pití, nakupování, bary, kluby, hospůdky a diskotéky, koncerty a různé kulturní akce, to vše a mnohem více čeká právě na Vás!

Cena: 1 590 Kč
Zámecký pobyt

Nejen milovníci historie si užijí tento zážitek v Turnově. Zámecký pobyt nabízí tři neopakovatelné dny romantickém středověkém sídle s překrásným výhledem na skalní masívy.

Cena: 3 850 Kč
Květinový víkend pro ženy

Odpočiňte si v překrásném prostředí Třeboně a zažijte nekonečnou relaxaci v saunách a vířivkách relaxačního centra Slunečnice. Ubytování je poskytováno v jednom z květinových pokojů. Každý pokoj je laděn podle jiné květiny a Vy si můžete vybrat, jaký pokoj chcete.

Cena: 3 500 Kč
Dámská jízda v Krkonoších

Třídenní pobyt v luxusním hotelu v Harrachově pro dvě se spoustou doprovodných procedur a aktivit. Na co všechno se můžete těšit? Na pokoji naleznete televizi se satelitem, Wi-Fi připojení k internetu, trezor na svoje cennosti, telefon a další zajímavé procedury a aktivity.

Cena: 8 200 Kč
Změna image

Nejste spokojeni se svým vzhledem, hledáte radu v oblasti líčení, oblékání nebo účesů? Pak můžete vyzkoušet zážitek s názvem Změna image. Svěříte se do rukou zkušených odborníků z řad kadeřníků, vizážistů a stylistů studia Bomton a dopřejete si kompletní změnu vzhledu.

Cena: 7 488 Kč
Luxusní den pro dámy

Chcete se cítit dobře a také tak vypadat? Luxusní den pro dámy je právě pro Vás. Celý den strávíte v jednom z pražských luxusních salónů, kde o Vás bude pečovat profesionální personál a užijete si spoustu wellness procedur.

Cena: 5 928 Kč
Lázně Bělohrad – Lázeňský víkend

Zažijte pravou relaxaci a nekonečné uvolnění při lázeňských a wellness procedurách a masážích.

Dopřejte si zážitek s názvem Den pro sebe a naberte novou energii a hýčkejte svoje tělo.

Cena: 2 690 Kč

Typy zážitků v kategorii krása a zdraví

Krása a zdraví mají různé podoby. Svůj zevnějšek můžete zkrášlit některým ze zážitků, které naleznete v naší nabídce. Čekají na Vás jak kompletní proměny zevnějšku, tak i zkrášlení pleti a pokožky. Stačí si vybrat.

Krása a zdraví - péče o pleť

Dopřejte své pleti profesionální péči. Objednejte si některý ze zážitků péče o pleť z kategorie Krása a zdraví. Vaše pleť se bude cítit svěží, zbavíte se nepříjemných vrásek a dostane se jí kompletní péče od zkušených odborníků. Objednejte si péči o pleť ještě dnes.

Proměny

Chcete kompletně změnit svůj vzhled nebo stojíte o radu od zkušených profesionálů? Krása a zdraví Vám nabízí profesionální poradenství i proměny. Díky těmto zážitkům se budete cítit mladší, svěží a plni nové energie.

Krása a zdraví jako dárek

Darujte svým blízkým některý zážitek z kategorie Krása a zdraví. Krása a zdraví může sloužit jako originální a netradiční dárek pro každého a ke každé příležitosti. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu, zasnoubení nebo něco úplně jiného.

Relaxace

Zažijte pravou a neskutečně uvolňující a zdraví prospěšnou relaxaci. Vyberte si pobyt z kategorie krása a zdraví. Zapomenete na starosti všedního života, naberete nové síly do dalších dnů a Vaše krása a zdraví se prokazatelně zlepší.

Wellness

Wellness zážitky nepochybně do kategorie Krása a zdraví také patří. Různé wellness procedury ve wellness zónách a hotelech zahrnují uvolňující masáže, vířivky, bazény, sauny a další. Krása a zdraví čekají pouze na Vás.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |