Lázenské pobyty, VikendyProZeny.cz

Navštivte relaxační pivní lázně ostrava

Elegantní a originálnílné oznámení za skvělou cenu

Nevíte si rady? Zkuste naši rady a návody, nebo naše poradnu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online.

Zahrajte si hry online, Konkrétně Goodgame Empire, nebo Big Farm.

Hledáte online kosmetiku? Vyzkoušejte Avon katalog.

Nová domácí infrasauna pro dva od SaunaSystem udělá velkou radost, nejen vaší ženě.

Na dovolenou jedině s cestovním pojištěním. Nejlepší ceny na trhu.

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Virtuální asistent

Lázenské pobyty

Doprejte sobe nebo svým blízkým lázenské pobyty v nejslavnejších ceských lázenských mestech. Nechte se unést na vlnách relaxace, luxusu a dobré nálady. Využijte lázenské pobyty ješte dnes. Cekají na vás vírivky, bazény, wellness centra, masáže a lázenské procedury.

Víkendový pobyt v lázních

Navštivte sirnaté lázne v Ostrožské Nové Vsi. Ceká Vás príjemné uvolnení tela i smyslu, regenerace a zlepšení zdravotního stavu.

Navíc si perfektne odpocinete od starostí všedních dnu a naberete novou energii.

Cena: od 2 050 Kc
Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v lázních Velké Losiny v luxusne zarízeném ctyrhvezdickovém lázenském hotelu Eliška si muže doprát opravdu každý, kdo si chce odpocinout od každodenního spechu. Naberete nové síly, doprejete si klasické i nevšední lázenské a wellness procedury a hlavne se budete dobre bavit.

Cena: od 3 750 Kc
Queen pobyt

Ctyrhvezdickový wellness hotel Diana v lázních Velké Losiny nabízí nevšední relaxacní a wellness zážitek zvaný Queen pobyt. Mužete se tešit napríklad na trí až ctyr denní pobyt s polopenzí, kdy je snídane podávaná formou švédských stolu a vecere výberem z menu.

Cena: od 3 000 Kc
Lázne Belohrad – Lázenský víkend

Toužíte odpocinout si a prožít víkend plný neskutecné relaxace a blahodárných lázenských procedur? Pak navštivte Lázne Belohrad a zažijte pravý Lázenský víkend.

Cena: 5 300 Kc

Typy lázní

Existují ruzné typy lázní, napríklad lázne termální (horké prameny), slunecní, bahenní, minerální nebo pivní lázne a je pouze na Vás, který typ si vyberete.

Lázenské pobyty v termálních lázních

Termální lázne jsou v Cechách nejrozšírenejší. Termální prameny zde nejen lécí, ale také ulevují od stresu a napomáhají k úcinné relaxaci tela a organismu. Lázenské pobyty v termálních lázních mohou také pomoci pri lécbe pohybového ústrojí, dýchacích cest, kardiovaskulárních chorob a tak dále.

Bahenní lázne

Lázenské pobyty v bahenních lázních uvolní celé telo a ozdravují pokožku tela. V bahne jsou obsaženy duležité minerální a lécivé látky, které telo vstrebává.

Lázenské pobyty a jejich historie

Lázenské pobyty a jejich historie jsou pevne spjaty s historií lázenství. První lázne vznikaly již pred ctyrmi tisíci lety. Lidé si všimli lécivých a regeneracních vlastností nekterých prírodních zdroju. Na techto místech zacali vznikat lázne a nyní si mužete vychutnat lázenské pobyty i Vy.

Lázenské pobyty jako dárek

Hledáte originální svatební dar, dárek k narozeninám, výrocí svatby nebo chcete proste nekomu udelat radost? Využijte dárkový certifikát a darujte lázenské pobyty. Mužete také vyzkoušet lázenské pobyty pro dva a užít si prekrásné romantické chvíle v lázních se svojí milovanou osobou. Na takovéto zážitky se nezapomíná.

Lázenská mesta

Ceské republika má bohatou historii v oblasti lázenství, protože na jejím území pramení velké množství termálních pramenu. Mezi nejslavnejší a nejznámejší lázenská mesta patrí napríklad Karlovy Vary, Mariánské lázne, Františkovy Lázne, Teplice, Luhacovice, Podebrady, Teplice nad Becvou, Trebon, Lázne Libverda, Lázne Bohdanec a další. Ve všech techto mestech mužete vyzkoušet lázenské pobyty.

Vkend pro eny | 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopejte si Wellness vkend pro dva | Mapa strnek |