Lázeňské pobyty

Dopřejte sobě nebo svým blízkým lázeňské pobyty v nejslavnějších českých lázeňských městech. Nechte se unést na vlnách relaxace, luxusu a dobré nálady. Využijte lázeňské pobyty ještě dnes. Čekají na vás vířivky, bazény, wellness centra, masáže a lázeňské procedury.

Víkendový pobyt v lázních

Navštivte sirnaté lázně v Ostrožské Nové Vsi. Čeká Vás příjemné uvolnění těla i smyslů, regenerace a zlepšení zdravotního stavu.

Navíc si perfektně odpočinete od starostí všedních dnů a naberete novou energii.

Cena: od 2 050 Kč
Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v lázních Velké Losiny v luxusně zařízeném čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu Eliška si může dopřát opravdu každý, kdo si chce odpočinout od každodenního spěchu. Naberete nové síly, dopřejete si klasické i nevšední lázeňské a wellness procedury a hlavně se budete dobře bavit.

Cena: od 3 750 Kč
Queen pobyt

Čtyřhvězdičkový wellness hotel Diana v lázních Velké Losiny nabízí nevšední relaxační a wellness zážitek zvaný Queen pobyt. Můžete se těšit například na tří až čtyř denní pobyt s polopenzí, kdy je snídaně podávaná formou švédských stolů a večeře výběrem z menu.

Cena: od 3 000 Kč
Lázně Bělohrad – Lázeňský víkend

Toužíte odpočinout si a prožít víkend plný neskutečné relaxace a blahodárných lázeňských procedur? Pak navštivte Lázně Bělohrad a zažijte pravý Lázeňský víkend.

Cena: 5 300 Kč

Typy lázní

Existují různé typy lázní, například lázně termální (horké prameny), sluneční, bahenní, minerální nebo pivní lázně a je pouze na Vás, který typ si vyberete.

Lázeňské pobyty v termálních lázních

Termální lázně jsou v Čechách nejrozšířenější. Termální prameny zde nejen léčí, ale také ulevují od stresu a napomáhají k účinné relaxaci těla a organismu. Lázeňské pobyty v termálních lázních mohou také pomoci při léčbě pohybového ústrojí, dýchacích cest, kardiovaskulárních chorob a tak dále.

Bahenní lázně

Lázeňské pobyty v bahenních lázních uvolní celé tělo a ozdravují pokožku těla. V bahně jsou obsaženy důležité minerální a léčivé látky, které tělo vstřebává.

Lázeňské pobyty a jejich historie

Lázeňské pobyty a jejich historie jsou pevně spjaty s historií lázeňství. První lázně vznikaly již před čtyřmi tisíci lety. Lidé si všimli léčivých a regeneračních vlastností některých přírodních zdrojů. Na těchto místech začali vznikat lázně a nyní si můžete vychutnat lázeňské pobyty i Vy.

Lázeňské pobyty jako dárek

Hledáte originální svatební dar, dárek k narozeninám, výročí svatby nebo chcete prostě někomu udělat radost? Využijte dárkový certifikát a darujte lázeňské pobyty. Můžete také vyzkoušet lázeňské pobyty pro dva a užít si překrásné romantické chvíle v lázních se svojí milovanou osobou. Na takovéto zážitky se nezapomíná.

Lázeňská města

České republika má bohatou historii v oblasti lázeňství, protože na jejím území pramení velké množství termálních pramenů. Mezi nejslavnější a nejznámější lázeňská města patří například Karlovy Vary, Mariánské lázně, Františkovy Lázně, Teplice, Luhačovice, Poděbrady, Teplice nad Bečvou, Třeboň, Lázně Libverda, Lázně Bohdaneč a další. Ve všech těchto městech můžete vyzkoušet lázeňské pobyty.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |