Lymfatické masáže a jiné druhy

Toužíte po perfektní relaxaci, která dokonce zlepší Váš zdravotní stav? Pak neváhejte a využijte lymfatické masáže a jiné uvolňující masáže a procedury. Lymfatické masáže zlepšují zdravotní stav díky podpoře lymfatického systému a především lymfy.

Dopřejte sobě nebo svým blízkým lymfatické masáže a další skvělé wellness a relaxační procedury.

Lávové kameny Pardubice

Masáž lávovými kameny se provádí přikládáním zahřátých lávových kamenů na postižená místa nebo na čakry. Lávové kameny jsou většinou napuštěné různými vonnými oleji, takže celá procedura funguje také jako aromaterapie.

Cena: 1 550 Kč
Čokoládové pohlazení

Máte rádi omamnou a exotickou vůni čokolády? Chcete vyzkoušet její kosmetické účinky se svojí milovanou osobou? Pak využijte této jedinečné nabídky a užijte si víkend plný Čokoládového pohlazení.

Cena: 5 550 Kč

Druhy masáží

Jaké druhy masáží si můžete na tomto webu vybrat? Tak například lymfatické masáže, masáže lávovými kameny, thajské masáže, čokoládové nebo medové masáže a spoustu dalších.

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže jsou jedny z nejoblíbenějších masáží. Pomáhají aktivovat lymfatický systém, takže se lépe odplavují škodlivé látky, jako jsou viry, tuky, bakterie a další z těla pryč. Lymfatické masáže také pozitivně ovlivňují lymfu, tekutinu, díky které se mohou škodlivé látky vyplavit.

Masáže lávovými kameny

Kromě lymfatické masáže můžete také vyzkoušet masáže lávovými kameny. Při této blahodárné proceduře se pokládají horké lávové kameny napuštěné speciálním olejem na bolavá místa na těle nebo na čakry, které se tím uvolňují. Horké lávové kameny prohřívají celé tělo a pomáhají od bolesti kloubů a svalů.

Lymfatické masáže přístrojové

Lymfatické masáže přístroji se také nazývají lymfodrenáž. Při těchto postupech se využívá nejmodernějších technologií pro zlepšení zdravotního stavu. Přístrojové lymfatické masáže úspěšně napomáhají od křečových žil, odvodňují a zastavují patologické ukládání tuků, zastavují stárnutí kůže, zlepšují stav pokožky a v neposlední řadě bojují proti celulitidě.

Lymfatické masáže ruční

Lymfatické masáže ruční se od těch přístrojových moc neliší. Zkušený masér však mnohem lépe pozná, na která místa na těle se zaměřit, takže je masáž mnohem účinnější a také příjemnější.

Masáže jako dárek

Toužíte darovat přítelkyni, příteli, kamarádům nebo někomu z rodiny nezapomenutelný a originální dárek formou zážitku? Lymfatické masáže a další masáže jsou perfektní volbou. Masáže se hodí úplně pro každého a také ke každé příležitosti, ať už se jedná o dárek k narozeninám, svátku, svatební nebo zásnubní dar, masáže jsou to pravé.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |