Relaxační víkendové pobyty

Zažijte opravdovou relaxaci o víkendech, ale i ve všední dny. Objednejte si relaxační víkendové pobyty a dopřejte svému tělu uvolnění, které si zaslouží, a naberte nové síly do dalších dnů.

Relaxační víkendové pobyty jsou vyhledávaným zážitkem pro každého, kdo si chce užít klidný a ničím nerušený víkend. Pokud je klidný víkend přesně to, co chcete, pak právě pro Vás jsou zde relaxační víkendové pobyty.

Dopřejte si Relaxační víkendové pobyty na které nikdy nezapomenete!

Relaxační víkendové pobyty jako dárek

Hledáte nevšední a originální dárek, který se hodí pro různé příležitosti, jako například k narozeninám, svátku, svatbě, výročí, promoci, zasnoubení nebo jen tak pro radost? Pak právě relaxační víkendové pobyty jsou tím pravým a využít je nemusíte pouze o víkendu, ale klidně i ve všední dny.

Dámská relaxace

Co všechno na Vás čeká? Ubytování ve tříhvězdičkovém lázeňském hotelu s polopenzí a poukaz do lázeňské kavárny Viola. Z wellness procedur si dopřejete perličkovou koupel, klasickou částečnou masáž, solnou jeskyni a službu dle výběru - čokoládový zábal, kosmetiku nebo kadeřnici.

Cena: od 3 300 Kč
Víkend v sedle i v kočáře

Relaxační víkend na koní farmě uprostřed překrásné přírody pro dva. Máte-li rádi koně a chcete se o nich dozvědět co nejvíce, naučit se na nich jezdit nebo se v jízdě zdokonalit, Víkend v sedle i v kočáře je právě pro vás.

Cena: 5 700 Kč
Prodloužený víkend

Hledáte ideální místo pro víkendovou pohodu s kamarády, kde vás nikdo nebude obtěžovat, kde jsou překrásné hluboké lesy a rozkvetlé louky v létě a překrásný výhled na zasněžené vrcholky hor v zimě? Prodloužený víkend na chatě Majdalenka v podhůří Orlických hor je přesně to, co hledáte.

Cena: 6 850 Kč
Čokoládový relax v Táboře

Odpočiňte si od starostí a uvolněte se u čokoládové masáže. Užijte si pobyt s názvem Čokoládový relax v Táboře. Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu s vlastní koupelnou, minibarem, televizí se satelitem, telefonem a přípojkou na internet.

Cena: od 2 499 Kč
Pivní lázně Štramberk – víkend v roubenkách

Pravé pivní lázně Štramberk, stylová dřevěná roubenka, dřevěná pivní káď a kvalitní pivo. To vše a mnohem více si užijete, pokud si koupíte zážitek s názvem Pivní lázně Štramberk – víkend v roubenkách.

Cena: 3 720 Kč
Luxusní pivní lázně Chodová Planá pro dva

Nejen pro příznivce zlatavého moku jsou připraveny pivní lázně Chodová Planá. Pivní lázně Chodová Planá jsou ideální pro každého, kdo si chce užít uvolňující relaxaci, zkrášlit svojí pokožku a dobře se bavit.

Cena: 3 468 Kč
Víkendový relaxační pobyt

Nevíte, jak se svojí milovanou nebo svým milovaných strávit víkend? Máme pro vás jedinečnou nabídku, jak si víkend co nejvíce užít. Objednejte si Víkendový relaxační pobyt ve Žďáru nad Sázavou a objevte krásy Vysočiny.

Cena: 4 499 Kč

Relaxační víkendové pobyty pro každého

Pro koho se relaxační víkendové pobyty hodí? Jednoduše pro každého, kdo si chce užít poklidný a přepychový pobyt a chce alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti všedního života.

Vezměte svého partnera nebo partnerku a vyzkoušejte neskutečně uvolňující a blahodárné relaxační víkendové pobyty pro dva. Některé procedury jsou samostatné a některé společné. Stačí si vybrat.

Pivní lázně

Relaxační víkendové pobyty můžete prožít i v pivních lázních po celé České republice. V pivních lázních se položíte do velké dřevěné nebo kovové kádě a budete se koupat v roztoku pramenité vody s vysokým obsahem minerálních látek, v nejkvalitnějších pivních kvasinkách, které obsahují živé kultury a také ve směsi léčivých bylin. Relaxační víkendové pobyty v pivních lázních pomáhají udržet tělo svěží, zjemňují pokožku a pomáhají od různých nemocí.

Relaxace na horách

Navštivte naše velkolepé horské masívy a užijte si překrásné relaxační víkendové pobyty na horách. Na horách si užijete především překrásné počasí, horské sluníčko, panoramatické výhledy a také různé zimní i letí sporty.

Prodloužený víkend

Je pouze dvoudenní pobyt pro Vás málo? Pak využijte prodloužený relaxační víkendový pobyt, který trvá tři dny a více. Stačí si vybrat z naší široké nabídky a užít si perfektní víkend.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |