Lázenské pobyty, VikendyProZeny.cz

Navštivte relaxační pivní lázně ostrava

Nevíte si rady? Zkuste naši rady a návody, nebo naše poradnu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online.

Zahrajte si hry online, Konkrétně Goodgame Empire, nebo Big Farm.

Nová domácí finská sauna od SaunaSystem udělá velkou radost, nejen vaší ženě.

Na dovolenou jedině s cestovním pojištěním. Nejlepší ceny na trhu.

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Virtuální asistent

Lázenské pobyty

Doprejte sobe nebo svým blízkým lázenské pobyty v nejslavnejších ceských lázenských mestech. Nechte se unést na vlnách relaxace, luxusu a dobré nálady. Využijte lázenské pobyty ješte dnes. Cekají na vás vírivky, bazény, wellness centra, masáže a lázenské procedury.

Víkendový pobyt v lázních

Navštivte sirnaté lázne v Ostrožské Nové Vsi. Ceká Vás príjemné uvolnení tela i smyslu, regenerace a zlepšení zdravotního stavu.

Navíc si perfektne odpocinete od starostí všedních dnu a naberete novou energii.

Cena: od 2 050 Kc
Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v lázních Velké Losiny v luxusne zarízeném ctyrhvezdickovém lázenském hotelu Eliška si muže doprát opravdu každý, kdo si chce odpocinout od každodenního spechu. Naberete nové síly, doprejete si klasické i nevšední lázenské a wellness procedury a hlavne se budete dobre bavit.

Cena: od 3 750 Kc
Queen pobyt

Ctyrhvezdickový wellness hotel Diana v lázních Velké Losiny nabízí nevšední relaxacní a wellness zážitek zvaný Queen pobyt. Mužete se tešit napríklad na trí až ctyr denní pobyt s polopenzí, kdy je snídane podávaná formou švédských stolu a vecere výberem z menu.

Cena: od 3 000 Kc
Lázne Belohrad – Lázenský víkend

Toužíte odpocinout si a prožít víkend plný neskutecné relaxace a blahodárných lázenských procedur? Pak navštivte Lázne Belohrad a zažijte pravý Lázenský víkend.

Cena: 5 300 Kc

Typy lázní

Existují ruzné typy lázní, napríklad lázne termální (horké prameny), slunecní, bahenní, minerální nebo pivní lázne a je pouze na Vás, který typ si vyberete.

Lázenské pobyty v termálních lázních

Termální lázne jsou v Cechách nejrozšírenejší. Termální prameny zde nejen lécí, ale také ulevují od stresu a napomáhají k úcinné relaxaci tela a organismu. Lázenské pobyty v termálních lázních mohou také pomoci pri lécbe pohybového ústrojí, dýchacích cest, kardiovaskulárních chorob a tak dále.

Bahenní lázne

Lázenské pobyty v bahenních lázních uvolní celé telo a ozdravují pokožku tela. V bahne jsou obsaženy duležité minerální a lécivé látky, které telo vstrebává.

Lázenské pobyty a jejich historie

Lázenské pobyty a jejich historie jsou pevne spjaty s historií lázenství. První lázne vznikaly již pred ctyrmi tisíci lety. Lidé si všimli lécivých a regeneracních vlastností nekterých prírodních zdroju. Na techto místech zacali vznikat lázne a nyní si mužete vychutnat lázenské pobyty i Vy.

Lázenské pobyty jako dárek

Hledáte originální svatební dar, dárek k narozeninám, výrocí svatby nebo chcete proste nekomu udelat radost? Využijte dárkový certifikát a darujte lázenské pobyty. Mužete také vyzkoušet lázenské pobyty pro dva a užít si prekrásné romantické chvíle v lázních se svojí milovanou osobou. Na takovéto zážitky se nezapomíná.

Lázenská mesta

Ceské republika má bohatou historii v oblasti lázenství, protože na jejím území pramení velké množství termálních pramenu. Mezi nejslavnejší a nejznámejší lázenská mesta patrí napríklad Karlovy Vary, Mariánské lázne, Františkovy Lázne, Teplice, Luhacovice, Podebrady, Teplice nad Becvou, Trebon, Lázne Libverda, Lázne Bohdanec a další. Ve všech techto mestech mužete vyzkoušet lázenské pobyty.

Vkend pro eny | 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopejte si Wellness vkend pro dva | Mapa strnek |