Wellness pobyty

Objevte kouzlo wellness pobytů a zažijte dokonalou relaxaci a uvolnění celého těla. Načerpejte nové síly a na chvíli zapomeňte na starosti svého všedního života. Čekají na Vás masáže, vířivky, luxusní hotely, sauny, bazény, restaurace a další. Dopřejte si wellness pobyt právě teď.

Aroma víkendové pohlazení

Pobyt v příjemném rodinném penzionu uprostřed překrásné přírody královéhradeckého kraje. Navštivte Staré Buky a dopřejte si odpočinek od všech Vašich starostí a problémů.

Cena: 2 600 Kč
Rychlokurz energie

Cítíte se unavení a bez energie? Pak právě pro Vás je zde zážitek zvaný Rychlokurz energie. Ubytováni budete v tříhvězdičkovém lázeňském hotelu Beethoven v Teplicích s plnou penzí Exclusive Speciál, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů, a večeře si vyberete z menu.

Cena: od 3 600 Kč
Víkend Exclusive Beauty

Vychutnejte si pobyt ve čtyřhvězdičkových Císařských lázních Teplice s plnou penzí. Po příjezdu na Vás bude čekat v hotelovém pokoji mísa s ovocem a láhev sektu. Také obdržíte dárek - luxusní kosmetický balíček Babor.

Cena: od 7 950 Kč
Víkendový wellness pobyt

Navštivte Luhačovice a čtyřhvězdičkový hotelový komplex s názvem Miramare. Čekají na Vás výborná jídla, masáže, koupele a další wellness a lázeňské procedury. Polopenze zahrnuje snídani podávanou formou švédských stolů a k večeři výběr z pěti jídel, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerálka a káva.

Cena: od 2 750 Kč
Wellness víkend pro dva

Dopřejte si luxusu čtyřhvězdičkového hotelu v historickém centru Plzně ve First class pokoji, který je pouhých pár metrů od plzeňského historického náměstí.

Wellness centrum je zde zasazeno do historické budovy, jejíž interiér byl pečlivě vytvářen pro co největší uspokojení smyslů a relaxaci.

Cena: 5 040 Kč
SPA pobyt

Jste v poslední době více unavení a bez energie? Pokud s těmito problémy chcete rychle a razantně zatočit, dopřejte si osvěžující wellness zážitek s názvem SPA pobyt.

Cena: 4 200 Kč

Solné jeskyně

Také si můžete dopřát blahodárný pobyt v solné jeskyni, kde se zlepšuje zdravotní stav a úspěšně se léčí nemoci jako astma, lupénka, různé alergie a další. Mořské soli, které se v solných jeskyních používají, jsou plné minerálů a jiných léčivých látek. Po pobytu v solné jeskyni se budete cítit odpočatí a plní energie.

Víkendové wellness pobyty

Užijte si wellness pobyty i o víkendech. V nabídce naleznete dvoudenní, třídenní, ale i vícedenní pobyty, které se skvěle hodí pro víkendovou pohodu, ale můžete je využít i ve všední dny a užít si tak skvělé wellness pobyty kdykoliv se Vám chce.

Květinový víkend pro ženy

Dopřejte si například třídenní wellness pobyty v luxusním hotelu, kde jsou všechny pokoje vyzdobené a laděné podle různých květin. Kromě těchto originálních pokojů si vychutnáte také pobyt v relaxační zóně Slunečnice se saunou a vířivkou a relaxační masáž.

Wellness pobyty ve Slaném

Ochutnejte skvělé jídlo, vyzkoušejte čokoládovou masáž a masáž celého těla lávovými kameny, relaxujte ve vířivce a v sauně. To všechno a ještě více na Vás čeká, když si objednáte Wellness pobyty ve Slaném.

Wellness pobyty jako dárek

Přemýšlíte o zajímavém a originálním dárku pro své nejbližší? Darujte wellness pobyty. Wellness pobyty se hodí pro každého a ke každé příležitosti, ať už se jedná o promoci, svatbu, narozeniny, výročí, svátek nebo jinou událost.

Wellness aktivity

Využijte wellness pobyty z naší nabídky a budete odměněni úžasně uvolňujícími masážemi různých druhů, ubytováním v luxusních hotelech, koupelemi ve vířivkách a pobyty v saunách a dalšími wellness procedurami.

Objednejte si wellness pobyty ještě dnes.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |