SPA pobyt

SPA pobyt

Jste v poslední době více unavení a bez energie? Pokud s těmito problémy chcete rychle a razantně zatočit, dopřejte si osvěžující wellness zážitek s názvem SPA pobyt.

Během tohoto SPA pobytu naberete nové síly, zlepšíte svůj zdravotní stav a dopřejete si nekonečnou relaxaci formou lázeňských a wellness procedur.Obsah zážitku SPA pobyt

V ceně SPA pobytu je zahrnuto ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu Panorama a plná penze – snídaně formou bufetu, zdravý oběd a tříchodové večeře s pěti variantami zahrnující jak vegetariánskou stravu, tak i sladkou.

Procedury

Každý den si můžete užít hodinu v bazénu se slanou vodou a vířivkou. Na každý den dostanete také 1,5 litru balené vody, aby byl zachován pitný režim.

Zdarma si můžete vypůjčit hole na Nordic Walking. Dostane se Vám krátké instruktáže a poradí Vám nejlepší trasy po Moravském krasu. Jako bonus obdržíte volnou vstupenku do Punkevních jeskyní.

Další informace

Při tomto pobytu platí na každou samostatně zakoupenou proceduru akce 1 + 1 zdarma. Za cenu jedné procedury si můžete užít dvě.

Počet osob: 1-2
Trvání: 4 dny
Cena: od 4 200 Kč
SPA pobyt
SPA pobyt, jeskyně
SPA pobyt, restaurace
SPA pobyt, bazén
SPA pobyt, bazén 2
SPA pobyt, hotelový pokoj
SPA pobyt, vířivka
Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |