Nejnovější články

Splněná novoroční přání s Firmou na zážitky

Patříte k lidem, kteří si rádi dávají na začátku nového kalendářního roku předsevzetí? Č

Kam na víkend?

Je tomu už delší dobu, kdy jste si našli s Vaší kamarádkou čas jen vy dvě samy na sebe? Pak je nejvyšší čas vyrazit společně na wellness víkend. Pokud nevíte, kde prožít pohodovou dámskou jízdu, můžete načerpat inspiraci na internetovém portále Firmy na zážitky.

Maroko je velmi atraktivní letní turistickou destinací

Středomořská oblast, to nejsou jen řecké, egyptské nebo tuniské pláže, nesmíme zapomínat ani na Maroko.

Melíry pro různé barvy vlasů

Melírování je v kadeřnictví technikou, která je stále velmi oblíbená a nejenom využívaná, ale také poptávaná. Důvodů je celá řada.

Seznámení Vás nastartuje k životní změně

Zůstala jste po rozchodu s Vaším bývalým partnerem sami a stále se Vám nedaří začít nový vztah?

Víkend s kamarádkou

Neviděla jste se o Vánocích s Vaší nejlepší kamarádkou a nyní máte domluvený sraz? Vaši kamarádku můžete potěšit hezkým dárkem také po Vánocích. S výběrem dárku Vám pomůže internetový portál společnosti Allegria.

Pohodový víkend s kamarádkou v Krkonoších

Láká Vás prožít prodloužený víkend s kamarádkou v malebném prostředí Krkonoš ?S hledáním ubytování Krkonoše podle Vašich představ Vám pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Užívejte si se svou polovičkou

Romantické víkendy patří mezi velmi oblíbené dárky. Každá žena miluje romantiku a tak si můžete být jistí, že když své ženě darujete romantický víkend pro dva, určitě jí uděláte obrovskou radost.

5 rad, jak si užít víkend mimo domov

Máte za sebou náročný pracovní týden a relaxaci potřebujete jako sůl? Pak si naplánujte víkend mimo domov, nejlépe v nějakém malebném prostředí s příjemným ubytování a užijte si jej podle sebe. Zde je několik rad pro inspiraci.

Vyrazte na Lipno k českému moři

Lipno a okolí přináší svým návštěvním nepřeberné množství možností, jak zažít aktivní i pasívní dovolenou. Na své si zde přijde každý, ať už patříte mezi milovníků relaxace na pláži nebo dáváte přednost sportům či návštěvám památek.

Kokosový olej pro krásu i zdraví

Bio kokosový olej má naprosto unikátní vlastnosti, které mají blahodárný vliv pro naše tělo a vlasy, zároveň vhodný i pro vnitřní užití. Je vyroben z čistě přírodních surovin, které jsou nesmírně šetrné a ideální pro péči o tělo i obličej, zvláště pak pro suchou a citlivou pokožku působí jako balzám. Má jemnou a nevtíravou vůni, která zejména při masáži dodá pocit plného uvolnění. Kromě vnějšího použití, je hojně využívaný i v kuchyni. Můžete jej využít do salátů, ale také sladkých a slaných jídel, kojícím maminkám může pomoci zlepšit laktaci. Pokud jej uchováváte v chladu do 24 stupňů, zůstane v tužší konzistenci, při vyšší teplotě se změní v tekutinu. Dopřejte si tento širokospektrý produkt, který využije celá rodina.

Zákroky, které pomohou

Úprava malých pysků neboli labioplastika, může pomoci každé ženě. O co se vlastně jedná? Jde o plastickou operaci, při které se zmenšují malé stydké pysky, a případně upravuje jejich asymetrie. Výsledný efekt se dostavuje téměř okamžitě. Výhodou zákroku je, že je velmi jednoduchý, rychlý a probíhá většinou bez jakýchkoliv komplikací. Navíc je velmi dobře cenově dostupný. MGM medical je centrum, kde provádí plastické operace špičkoví odborníci, máte 100% jistotu toho nejlepšího výsledku. Svěřte se do rukou opravdových specialistů, kteří vědí, co je pro Vás to nejlepší. V oblasti estetické chirurgie patří úprava zevního genitálu k těm nejčastějším, zejména v posledních letech přibývá žen, které tento zákrok podstupují.

Sleva na pobyty

Potřebujete si odpočinout a načerpat síly? Sháníte zájezd, ale nechcete utrácet příliš peněz? Obraťte se na webové stránky zlavy.odpadnes.sk, kde najdete celou řadu pobytů za opravdu velmi příznivé ceny. Z bohaté nabídky zahraničních i tuzemských zájezdů, wellness pobytů i exotických dovolených si vybere jistě každý. Navíc za ty nejpříznivější ceny na trhu....

Místo klidu a odpočinku

Představte si malebnou krajinu Beskyd. Hluboké lesy, rozkvetlé nebo zasněžené louky a všudypřítomnou pohodu. Navštivte hotel Bahenec a dopřejte si nezapomenutelný pobyt plný pohody, relaxace a dobré nálady. Pouze v hotelu Bahenec.

Místo klidu a odpočinku

Představte si malebnou krajinu Beskyd. Hluboké lesy, rozkvetlé nebo zasněžené louky a všudypřítomnou pohodu. Navštivte hotel Bahenec a dopřejte si nezapomenutelný pobyt plný pohody, relaxace a dobré nálady. Pouze v hotelu Bahenec.

Nevšední relaxace pro každého

Hledáte místo, kde byste mohli nerušeně odpočívat a nabrat nové síly? Chcete na chvíli vypnout a zapomenout na starosti a strasti všedních pracovních dnů? Navštivte Hotel Bahenec, kde si mimo jiné můžete vyzkoušet originální a léty prověřenou proceduru zvanou pivní lázně Bahenec.

Bahenec a jeho pivní lázně

Pivní lázně Bahenec jsou novým odvětvím lázeňství, kde se snoubí tradiční lázně, uvolňující wellness a relaxační procedury a hlavně pivní mok. Jak vlastně probíhá pivní koupel? V pivních lázních Bahenec se nejprve se položíte do prostorné dřevěné kádě, kam se napustí směs minerálních vod a piva s vysokým obsahem pivovarských kvasinek.

Víkend pro ženy | © 2011 Copyright By VikendyProZeny.cz, Netmind Group | Dopřejte si Wellness víkend pro dva | Mapa stránek |